Paprastas būdas mesti rūkyti: kokia paslaptis

Paprastas anglų buhalteris Allenas Carras išgarsėjo visame pasaulyje, kai sugalvojo lengvą būdą mesti rūkyti, parašė bestselerį tinkamu pavadinimu ir įkūrė tarptautinį klinikų tinklą, kuriame 95 iš 100 procentų klientų tikrai labai lengvai metė rūkyti. .

lengvas būdas mesti rūkyti

Alleno Carro knygos apie lengvą būdą mesti rūkyti veiksmingumas yra maždaug toks pat: tik 5% skaitytojų neatsisakė rūkymo perskaitę!

Kokia tokios fenomenalios sėkmės paslaptis? Nėra ilgo gydymo, hipnozės ir kodavimo. Jokios šoko terapijos ir bauginančių baisių rūkymo pasekmių (dauguma rūkančiųjų jas gerai žino ir vis dėlto toliau rūko).

Taigi kokia nežinoma jėga priverčia net stiprų rūkalių kartą ir visiems laikams mesti cigaretę ir, svarbiausia, nebejausti jos potraukio? Stebuklai, burtininkystė, magija? Ar tai hipnozė? Nieko tokio! Vienintelis dalykas, kurį daro Allenas Carras, yra padėti rūkančiajam išvalyti protą ir įdėti vadinamąsias smegenis.

Bet koks blogas įprotis - ne tik rūkymas, bet, tarkime, priklausomybė nuo kompiuterinių žaidimų ar įprotis graužti nagus, įvyksta tada, kai žmogus ne visai žino, ką jis tiksliai daro ir kas jam nutinka tuo pačiu metu. Ir kuo toliau - tuo daugiau: įprotis atitolina nuo realybės, pasinerdamas į nesąmonę, o paskui į iliuzijų pasaulį.

palikti iliuzijas ir grįžti į realybę padės mesti rūkyti

Taigi kompiuteriniai žaidimai gali sukurti įtemptos ir naudingos veiklos iliuziją, tiesą sakant, dažniausiai tai yra tuščias užsiėmimas. Kalbant apie rūkymą, jums gali atrodyti, kad tai padeda sušvelninti stresą, linksmintis, palaikyti pokalbį, nors iš tikrųjų tai tik iliuzija.

Alleno Carro sistema tiesiog padeda išvengti iliuzijų ir grįžti į realybę bei sąmoningumą. Pasirodo, kad tai yra būtent tai, ko reikia ir to pakanka, kad kartą ir visiems laikams mesti rūkyti.

Taigi, jums reikia atlikti tik kelis veiksmus

1. Supraskite, kad savo noru nepradėjote rūkyti.Jūs nepriėmėte tokio sprendimo - kažkas jį priėmė už jus. Ne vienas normalaus proto ir blaivios atminties žmogus sąmoningai apsispręs nuolat apsinuodyti nuodais. Jūs tiesiog buvote nustebęs įskiepijęs, kad reikia rūkyti, kaip tai daro kiti, galbūt jums reikšmingi žmonės. Didelį vaidmenį vaidino ir cigarečių reklama - jūs pasidavėte šiam pasiūlymui, neabejotinai, patenkindami tabako gamintojus, bet, deja, padarę sau žalos.

supratimas, kad rūkydamas žmogus apsinuodija, padės atsisakyti cigarečių

2. Supraskite, kad mesti rūkyti nieko neprarandate. Daugelis rūkalių negali mesti rūkyti būtent dėl baimės, kad daug ko neteks: pavyzdžiui, jie nustos mėgautis vakarėliais, negalės atsipalaiduoti ir be cigarečių neišsivers su jokiu verslu. Jei suprasite, kad cigaretė jums iš tikrųjų niekuo nepadeda, ta „pagalba" yra iliuzinė, jūs tikrai lengvai meskite rūkyti. Gal manote, kad cigaretė skani? Tai taip pat yra ne kas kita, kaip iliuzija: prisimink savo pirmąją cigaretę. Ar ji jums atrodė maloni? Greičiau tai buvo bjaurus skonis. Ir šis skonis nuo to laiko nepasikeitė, jūs tiesiog pripratote kūną prie jo ir įkvėpėte save, kad jis yra malonus.

3. Surūkykite paskutinę cigaretę - ir darykite tai sąmoningai.Paragaukite tikro skonio ir pastebėsite, kad jis yra bjaurus. Rūkykite, suprasdami, kodėl tai darote, ką tai jums duoda ir kodėl manėte, kad jums to reikia.

4. Parūkęs paskutinę cigaretę, duokite sau žodį,kad nenaudosite jokio rūkymo pakaitalo - elektroninių cigarečių, anti-nikotino pleistrų, ledinukų ir kt.

5. Kiekvieną kartą, kai kyla įkyrių minčių apie cigaretę ir kad būtų malonu parūkyti, iškart pagalvokite: „Uragai! Aš nerūkau! "

6. Priimkite sprendimą niekada nepavydėti tiems, kurie rūko.Verčiau pradėkite gailėtis rūkalių: jie yra ligoniai, nelaimingi, priklausomi žmonės, o jūs, skirtingai nuo jų, jau esate laisvas ir laimingas žmogus!

merginos nusprendė nerūkyti

Viena iš priežasčių, kodėl daugelis žmonių nesiryžta mesti rūkyti tabaką, yra tai, kad jie bijo siaubingų kankinimų metant nikotiną. Bet iš tikrųjų ši priklausomybė nėra toli gražu ne tokia stipri, kaip, tarkime, priklausomybė nuo narkotikų. Nutraukimas nuo nikotino nesukelia „pasitraukimo", nesukelia skausmo ar kitų fizinių kančių. Taip, „mažasis monstras", kaip Allenas Carras vadina šią priklausomybę, iš tiesų egzistuoja, tačiau priklausomybė nėra fizinė, ji yra tavo galvoje. Todėl šis „monstras" pakankamai greitai numirs, jei neduosite jam „maisto".

Atkreipkite dėmesį, kad minėtas algoritmas puikiai veikia ne tik metant rūkyti, bet ir prieš kitus žalingus įpročius. Taigi dabar galite atsisakyti, pavyzdžiui, įkyrios priklausomybės nuo pasjanso „Klondike", sakydami sau: „Valio! Aš daugiau nežaidžiu žaidimų! "- ir grįžti į realų gyvenimą, kuris iš tiesų yra daug gražesnis už iliuzinį pasaulį, į kurį mus panardina blogi įpročiai, kurie mums nieko nepadeda, o tik apgaubia mūsų smegenis.