Pagrindiniai tinkamo cigarečių rūkymo principai

Vienas iš tikrai paplitusių probleminių reiškinių yra rūkymas. Tai pasitaiko tiesiog stebėtinai dažnai. Rūko suaugusieji, vaikai, paaugliai. Problema paveikia didžiulius gyventojų segmentus ir sukelia įspūdingų padarinių, kuriuos galima pavadinti tik neigiamais. Todėl daug dėmesio skiriama rūkymo ir žmonių motyvavimo problemai, kad jie pagaliau nustotų tai daryti, nebesugadintų savo gyvenimo. Tačiau vien tai, deja, ne visada veikia žmones. Žmonės nenori atsisakyti žalingų įpročių, todėl rezultatas nėra visiškai teigiamas. Gaila, kad daugelis žmonių vis dar nenori nutraukti tokios žalingos veiklos, tačiau kadangi jos nenutraukia, bent jau tada reikia sumažinti jos žalą.

Tam reikia pabandyti suprasti, kaip tinkamai rūkyti. Atrodytų, kad čia mažai mokslo - įsidedi cigaretę ar panašų dalyką, pavyzdžiui, cigaretę, į burną ir rūkai. Bet ne, būtina suprasti visas proceso subtilybes ir niuansus. Tai pridės estetikos ir sumažins žalą, kurią daro žmogus rūkydamas. Taigi, koks yra tinkamiausias būdas rūkyti cigaretes?

Mokymai

Pradėkime nuo pasiruošimo. Paprastai rūkantieji pradeda užmušti pakuotę, tai yra, šiek tiek paplekšnoti ant stalo ar delno. Todėl birus tabakas šiek tiek sutirštėja, todėl jis rūkys geriau, lygiau ir ilgiau, o tai visada gerai.

Be to, svarbu suprasti, kaip teisingai laikyti cigaretę. Čia nėra jokių specialių taisyklių, tačiau paprastai ji yra įspausta tarp rodomojo ir vidurinio pirštų ir yra nukreipta šiek tiek žemyn, taip pat delnas. Galite pasukti delną į save. Norint rūkyti europietiškiau, geriausia cigaretę laikyti nykščiu ir smiliumi. Jei nenorite, kad žmonės matytų, kaip jūs rūkote, tada cigaretę laikykite tais pačiais pirštais, bet uždenkite delną taip, kad visa cigaretė būtų paslėpta rankoje.

Apšvietimas

teisingai užsidegęs cigaretę

Dabar reikia užsidegti cigaretę. Paprastai tai daroma degtuku ar žiebtuvėliu, o butano žiebtuvėliai yra ypač geri, nes jie neturi savo skonio, bet leidžia tik užsidegti cigaretę ir nieko daugiau. Be to, atnešę ugnį iki cigaretės galiuko, jūs traukiate orą, tai turėtų būti daroma taip, tarsi geriate kokteilį per šiaudelį. Dar nereikia įkvėpti dūmų. Kad tabakas taptų rūkesnis, tereikia paimti keletą pūtimų. Paprastai nėra jokių problemų, viskas užsidega labai tolygiai, bet jei kas, pabandykite pasukti cigaretę, kad šis procesas būtų dar labiau optimizuotas.

Rūkymo procesas

Dabar mes pereiname prie faktinio rūkymo proceso. Ir šis procesas gali būti skirtingų tipų, tačiau šie tipai skiriasi ne taip kritiškai, todėl apsvarstykime pagrindinį požiūrį į cigarečių ar cigarečių rūkymo procesą. Pirmiausia pritraukite cigarečių dūmus. Geriau neįkvėpti per daug, jei esate tik pradedantysis, kitaip paprasčiausiai atsikosėsite nuo rūkymo ir malonumas žymiai sumažės. Geriau pradėti palaipsniui. Kurį laiką reikia laikyti burnoje cigarečių dūmus.

Jis šiek tiek atvės ir gerklė nebus sudirginta. Jos skonis taip pat šiek tiek pasikeis. Dabar jūs ištraukiate cigaretę iš burnos ir įkvėpiate dūmų. Jei kalbėsime apie įvairias tokio rūkymo rūšis, tada galima išskirti ir prancūzų kalbą. Tai šiek tiek sudėtingiau. Po papūtimo iš cigaretės iškvėpiate burnos dūmus, o tada įkvepiate per nosį - po tam tikros praktikos tikriausiai pradėsite gerai iš jos išeiti ir, kas žino, galbūt šis metodas jums patiks kur kas labiau nei tradicinė rūkymo versija?

Išvada

Žinoma, yra įvairių požiūrių į rūkymą, jų yra daug ir jie buvo sukurti per daugelį metų. Vis dėlto išlieka vienas geriausias rūkymo būdas - nerūkyti. Kadangi nėra nieko gero sugadinti jūsų kūną, nėra gerai, kad liūto dalis neigiamų medžiagų patektų į jį. Pakanka prisiminti, kiek tabako dūmai iš esmės yra kenksmingi. Jame yra apie keturi tūkstančiai skirtingų neigiamų medžiagų, įskaitant sunkųjį degutą, kuris nusėda plaučiuose, ir kancerogenus, kurie gali sukelti vėžį.

Taigi ar verta rūkyti? Net jei tai yra išskirtinai teisinga? Vargu ar. Geriau suprasti, kaip atsikratyti šios priklausomybės, kad ji netrukdytų, kad nereikėtų rūpintis savo sveikata. Ir jūs galite parodyti estetiką kitose, daug nekenksmingesnėse veiklose, kurios gali suteikti tokį pat pasitenkinimą.