Atsiliepimai apie NicoZero

 • Lėja
  Aš rūkiau nuo vidurinės mokyklos. Nutariau mesti, kai įsidarbinau didelėje korporacijoje, kur rūkyti neskatina ir viskas yra dėl sveiko gyvenimo būdo. Draugų patarimu nusipirkau „NicoZero“ ir nesigailėjau. Per savaitę pajutau palengvėjimą.
  NicoZero
 • Gabrielė
  Visą gyvenimą kentėjau nuo šios priklausomybės. Vaikystėje būdama pasyvi rūkalė (mano tėvas rūkė), suaugusi ji pradėjo rūkyti. Nusprendžiau viską pakeisti ir pasirūpinti savimi. Ji nepasitikėjo savo valia. Aš perskaičiau pagyrimus ir negailėjau pinigų nicozero. Aš nežinojau, kad taip lengva mesti rūkyti.
  NicoZero
 • Emilis
  Užduotis mesti rūkyti stovėjo tiesiai, kai mes su žmona nusprendėme susilaukti vaiko. Mano žmona yra labai atsakinga: pasiruošimas nėštumui, kūno valymas, vitaminai - viskas. Nusipirkau „NicoZero“, nesigailiu, viskas praėjo sklandžiai. Po mėnesio jis metė. Praėjo metai, skrydis normalus, o apie tabaką negalvoju.
  NicoZero
 • Danielius
  Nemaniau, kad purškalai yra tokie veiksmingi. Kelis kartus bandžiau mesti rūkyti pati. Man beveik pavyko, bet sunkią akimirką buvau nusivylusi. Aš nusipirkau „nicozero“ ir naudojau jį kaip atramą: aš nuolat mažinau cigarečių skaičių, kol visiškai atsisakiau.
  NicoZero
 • Viltė
  Aš nusipirkau „NicoZero“ savo vyrui, jo rūkalių kosulys išprotėjo visai šeimai. Iš pradžių aš protestavau, tada nusprendžiau pabandyti. Buvome maloniai nustebinti, kad po mėnesio jis, rūkęs 23 metus, negalėjo žiūrėti į cigaretes!
  NicoZero
Vartotojo reitingas NicoZero
4.2
10