Naudojimo patirtis NicoZero

Alanas iš Edinburgo

patirtis su „NicoZero“ purškikliu iš Alano iš Edinburgo

Išbandė daug narkotikų, siekdamas greitai mesti rūkyti. Kitų gamintojų pleistrai, purškalai atnešė laikiną poveikį, tačiau laikui bėgant noras surūkyti cigaretę grįžo. Spray NicoZero patarė draugas, jis pats metė rūkyti. Iš patirties galiu pasakyti, kad vaistas yra veiksmingas. Po mėnesio pamiršau cigaretes. Praėjo treji metai, aš vis dar negaliu į juos žiūrėti, o tabako kvapas yra bjaurus. Peržiūrėjo mano gydymo istoriją.

Medicinos istorija ir gydymo paieška

Rūkiau nuo 13 metų, iš pradžių man patiko. Tada, subrendęs, pradėjau pastebėti, kad darbe ir namuose patiriamo streso fone rūkau vis daugiau. Būdamas 35 metų, atsirado simptomų, kurių nenorėčiau turėti šiame amžiuje: dusulys, kosulys ryte. Negalėjau lipti laiptais, kad neuždusčiau. Retkarčiais man skaudėjo galvą, darbe buvau labai bukas. Draugas iškvietė sporto salę, o aš vos neužspringau bėgimo takeliu. Tai buvo paskutinis lašas. Jis taip pat man patarė „NicoZero“ - nusprendžiau tai išbandyti, nors ir nededu didelių vilčių.

Gydymo schema

Nebuvo jokių problemų, kaip jį naudoti. Viskas yra elementaru: aš pabarstiau tris kartus per dieną po valgio, kaip parašyta instrukcijose. Pirmosiomis dienomis jis instinktyviai siekė cigarečių, nors noras rūkyti iškart susilpnėjo. Išpurškus „NicoZero“, cigarečių skaičius iškart sumažėjo perpus. Aš nepasidaviau staigiai, kad vėliau nepalūžčiau, palaipsniui ėjau prie sveikos gyvensenos.

Programos rezultatai

„NicoZero“ kursas skaičiuojamas mėnesiui. Kadencijos pabaigoje nesijaučiau rūkantis žmogus. Buvau maloniai nustebinta - vaistas veikia! Apskritai jaučiuosi sveikesnė: geriau miegu, pamiršau dusulį, atrodau geriau. Neauga svorio, o tai būdinga. Aš nepajutau padidėjusio apetito. Perskaičiau vaisto „NicoZero“ anotaciją - kompozicijoje yra medžiagos, kuri kontroliuoja traukulių potraukį. Aš rekomenduoju visiems, kurie rūpinasi savo sveikata!

Jennifer Kentucky patirtis

Jennifer's NicoZero purškimo patirtis iš Kentukio

Aš pradėjau rūkyti universitete, kompanijoje su draugais. Iš pradžių buvo smagu, man net labai nepatiko skonis, tačiau pačiame procese buvo kažkas romantiško. Tada, kaip ir visi kiti, tai tapo tik žalingu įpročiu, kuris blogai veikia sveikatą. Buvo stiprus kosulys, sunku kvėpuoti, dusulys atsirado po poros minučių lengvo bėgimo. Supratau, kad reikia pabaigti, bet kiekvieną kartą buvau nusivylęs, savaitę ištvėręs be cigarečių.

Iš kur aš sužinojau apie purškalą

Mano kolega, kuris neseniai metė rūkyti, išgirdęs mano problemą, pasiūlė išbandyti purškalą „NicoZero“. Anot jo, jis vos per porą savaičių lengvai atsikratė priklausomybės. Žinoma, aš nelabai tikėjau jo žodžiais, tačiau nusprendžiau išbandyti priemonę.

Naudojimo patirtis

Aš užsisakiau produktą svetainėje, po poros dienų kurjeris pristatė paketą į mano namus. Produktą naudojau pagal instrukcijas, pabarstiau tris kartus per dieną ir kartais, labai norėdamas rūkyti, kai darbe kilo stresas. Per tris savaites pastebėjau, kad beveik nenoriu rūkyti, o dar po savaitės galėjau visiškai atsisakyti cigarečių. Kol kas purškalą naudoju kartą per dieną, kad nepūstų, bet manau, kad netrukus nustosiu jį naudoti.

Galiu rekomenduoti visiems, kurie, kaip ir aš, ilgą laiką nesėkmingai bandė mesti rūkyti. Priklausomybės galite atsikratyti vos per mėnesį!