Naudojimo instrukcijos NicoZero

„NicoZero“ naudojimo instrukcijos

kaip mesti rūkyti „NicoZero“

Purškalą reikia vartoti bent tris kartus per dieną po valgio, taip pat tais atvejais, kai sunku susidoroti su noru surūkyti cigaretę. Gydymo kursas yra 1 mėnuo. Nuo pirmųjų priėmimų jaučiamas terapinis poveikis: sumažėja fizinis cigarečių poreikis. Rūkymo potraukis su kiekviena diena mažėja. Baigę kursą, galite pamiršti apie priklausomybę nuo nikotino.

Kaip naudoti „NicoZero“, jei norite greitai mesti rūkyti? Nuneškite buteliuką į atvirą burną. Dozatoriumi sušvirkškite veikliąją medžiagą į burnos ertmę. Būkite atsargūs, kad emulsija nepatektų ant lūpų ar kvėpavimo takų. Pirmąsias sekundes stenkitės nepraryti seilių - tai pagerins rezultatą.

Rekomenduojama griežtai laikytis ant pakuotės pateiktų instrukcijų ir papildomų gamintojo rekomendacijų. Venkite perdozavimo, tikėdamiesi, kad gydomasis poveikis pasireikš greičiau.

Skaitiniai

NicoZero Spray yra skirtas gydyti priklausomybę nuo nikotino įvairiais etapais. Vaistas apsaugo nuo rūkymo potraukio ir sumažina abstinencijos simptomus. Tai yra saugi alternatyva rūkymui ir gali būti naudojama mažinant paros nikotino dozę.

Kontraindikacijos

Purškale „NicoZero“ yra natūralių ingredientų, kurie nesukelia šalutinio poveikio ir kuriuos organizmas gerai toleruoja. Kontraindikacijos yra padidėjęs jautrumas nikotinui ar kitiems vaisto komponentams ir vaikams (iki 18 metų). Vaisto vartojimas nėštumo metu turėtų būti pradėtas tik pasikonsultavus su gydytoju tais atvejais, kai moteriai skiriama pakaitinė nikotino terapija. „NicoZero“ yra išlaikęs visus klinikinių tyrimų laboratorinėse sąlygose etapus.