Alleno Carro patarimai, kaip mesti rūkyti

allen carr knygos autorius - lengvas būdas mesti rūkyti

Allenas Carras yra tarptautiniu mastu žinomas anglų populiariausių autorių metimas rūkyti. Savo knygų dėka jis atidarė daug klinikų, kurios padeda kuo greičiau atsikratyti šio neigiamo įpročio.

Allenas Carras yra vienas garsiausių kovotojų su rūkymu pasaulyje, kurio sėkmė šioje srityje buvo pasiekta remiantis savo moraliniais principais.

Jis sukūrė unikalią antirūkymo filosofiją, kuri padeda daugeliui šiuolaikinių žmonių.

Norint suprasti, kaip veikia Alleno Carro metodas, verta įsigilinti į jo principus, kuriuos jis aprašo knygoje „Veiksmingas būdas mesti rūkyti".

Alleno Carro metodo veiksmas

mesti cigaretes pagal Alleno Carro knygą

Autorius mano, kad visų bėdų priežastis yra psichologinė baimė mesti rūkyti. Veikiamas šios baimės, rūkalius ir toliau žudysis nikotinu, jausdamas tikro cigarečių malonumo iliuziją.

Rūkymo metu gautas malonumas yra ne kas kita, kaip saviapgaulė, kuri rūkančiam asmeniui yra moralinis pateisinimas prieš medicininius duomenis apie tabako ir jo paties pavojus.

Carras savo knygoje aiškiai reikalauja, kad rūkyti nėra malonumo.

Rūkymas yra ta pati narkomanija, kai viena cigaretė pakeičia kitą, kad palengvintų abstinencijos simptomus. Tai yra, nerūkančiam asmeniui nereikia pasiekti fizinio ir moralinio pasitenkinimo būsenos, kurios rūkalius siekia užsidegdamas kitą cigaretę. Nerūkantis asmuo jau yra normalios būsenos, kurią rūkalius bando pasiekti.

Abstinencijos simptomų priežastis yra baimė ir abejonės mesti cigaretę. Jei nugalėsite baimę ir abejones dėl priklausomybės, nutraukimo simptomai nebus baisūs.

Taigi Alleno Carro klinikose rūkymas yra privalomas medicininis receptas, skirtas sunaikinti abejones ir baimę, suvokti jų nereikšmingumą.

Kitas metimo rūkyti metodo pagrindas yra supratimas apie nikotino gaudyklės, į kurią pats rūkantis ranka, mechanizmą ir principus. Jis mano, kad atsisakęs cigarečių, jis patirs kančią ir jis negali gyventi be nikotino. Tai iš esmės klaidingas įsitikinimas, susiformavęs veikiant cigarečių reklamai ir rūkančiajam nežinant.

Įdomus Alleno Carro „nerūkymo filosofijos" momentas yra tvirtinimas, kad valia nėra prasmės mesti cigaretes. Jums tiesiog nereikia jo mesti rūkyti.

Atsižvelgiant į aukščiau aprašytą poziciją, šis teiginys tikrai veikia ir duoda savo rezultatų.

Alleno Carro patarimai, kaip mesti cigaretes

Remdamasis savo filosofine pozicija dėl rūkymo ir gyvenimiška patirtimi, kuri padėjo garsiam anglų autoriui mesti rūkyti, jis pataria tiems, kurie negali susidoroti su šiuo blogu įpročiu.

Pirmasis patarimas - visada pradėkite nuo savęs ir suvokimo apie jus supantį pasaulį. Realybė ir šalia esantys žmonės yra tokie, kokie jie yra, o tai reiškia, kad juos reikėtų suvokti atitinkamai taip, kaip yra tikrovėje.

Neturėtumėte kelti sau nerealių tikslų, sakykite, kad dabar aš metsiu rūkyti ir viskas. Tai sukels dar vieną cigarečių suskirstymą. Teisingai suvokus tikrovę bus užtikrinta sėkmė mesti cigaretes.

Antrasis patarimas susijęs su tais, kurie rūkymą laiko unikaliu savo tapatybės ir asmeninio stiliaus atributu. Tai paplitusi klaidinga nuomonė. Aplink yra daug tų pačių žmonių, kurie bando surūkyti kuo stipresnes, brangiausias cigaretes. Tai lemia nesveiką pinigų švaistymą, bendros sveikatos pablogėjimą. Pinigus iš žmogaus pašalina daugybė tabako magnatų, kuriems šis įprotis yra naudingas.

Be to, neturime pamiršti, kad šiuolaikinės cigaretės susideda iš sintetinių priedų, kurie prisideda prie priklausomybės nuo šių priedų vystymosi. Taigi noro rūkyti visiškai nesukelia nikotinas. Ir maži vaikai visada ima pavyzdį iš savo tėvų, todėl rūkanti mama ir tėtis vaiko elgesio neatspindės geriausiu būdu.

Trečias patarimas galioja tiems, kurie bijo nervų sutrikimų. Šią baimę sukelia tai, kad žmogus pats šildosi, įtemptai laukia momento, kai staiga nori parūkyti. Todėl jis sugenda tiek fiziškai - siekdamas cigaretės, tiek emociškai.

Neužpildykite savo minčių baime, kad be cigarečių nebus ką veikti. Turime nutolti nuo požiūrio, kad reikia tik užsidegti cigaretę, ir žmogus sugrius. Nors tai labai išvystyta, ją sukelia kaltės jausmas, kurį reikia išmokti susidoroti. Nervų sutrikimo atveju su savimi turėkite raminamąjį vaistą.

Paskutinis ir svarbiausias patarimas - teigiamai stimuliuoti save visą dieną. Tai labai paprasta ir susideda iš to, kad reikia visaip stimuliuoti save kovojant su pagundomis, iš kurių viena yra rūkymas.

Visą dieną turėtumėte galvoti apie artimiausią ateitį ir jos šviesias perspektyvas, tarti sau drąsinančius žodžius, siekti savitvardos ir laimės, drąsiai susidurti su pagunda.

Kiekvieną rytą turėtumėte pradėti skaitydami nedidelį išsiskyrimo tekstą, kuris paskatins mesti cigaretes.

Šį tekstą galite sudaryti patys, vadovaudamiesi savo gyvenimo aplinkybėmis, arba paimti iš Alleno Carro knygos „Veiksmingas būdas mesti rūkyti", kaip ir daugelį kitų patarimų ir gairių, kaip atsikratyti priklausomybės nuo tabako.