Kaip greitai mesti rūkyti namuose

Priklausomybės yra šiuolaikinės visuomenės rykštė. Lengva būti nuo jų priklausomam ir nelengva atsikratyti, patiriant tikrą „pasitraukimą". Daugeliui rūkalių rūpi pagrindinis klausimas, kaip pakeisti cigaretes, kai metate rūkyti, ir ar tai apskritai įmanoma? Tiesą sakant, problemą galima išspręsti namuose - yra keletas veiksmingų būdų.

Kaip mesti rūkyti namuose

būdai mesti rūkyti

Toksiška priklausomybė sugeria moterų ir vyrų sąmonę, o pastaruoju metu pastebimai padaugėja rūkančių moterų. Cigaretės, pasak priklausomų žmonių, padeda praleisti laiką laukiant, atsipalaiduoti vakare po sunkios dienos, palengvina stresą po emocinio streso, susiranda naujų draugų ir harmoningai papildo rūkančiųjų kompaniją. Ekspertai teigia, kad tabako ir žolelių rūkymas tolygus kūno sunaikinimui, pakertant kadaise nepriekaištingą sveikatą.

Prieš mesti rūkyti, turite nusistatyti tikslą. Tam reikia pasąmonėje parengti svarius argumentus, kodėl šiam blogam įpročiui nebėra vietos žmogaus gyvenime. Jūs netgi galite užrašyti stipriausias frazes ir aiškumo dėlei pakabinti šį popieriaus lapą labiausiai matomoje vietoje. Jei nebus giminaičių ir draugų moralinio pasirengimo ir psichologinės paramos, nebus lengva atsikratyti žalingos priklausomybės.

Svarbu pagalvoti, kaip galite pakeisti cigaretę, ir pasikviesti į pagalbą ne tik oficialius šiuolaikinės medicinos metodus, bet ir patikrintus senamadiškus metodus. Kai kuriose klinikinėse nuotraukose griežtai rūkančiam asmeniui patartina kreiptis į narkologinės klinikos patarimą. Jie pasiūlys veiksmingą gydymą, kad gautumėte greitų rezultatų ir sumažintumėte žalingą potraukį.

Veiksmingi būdai mesti rūkyti visam laikui

mesti priklausomybę nuo nikotino

Yra keli veiksmingi metodai, kaip labai greitai mesti rūkyti namuose. Kai žmogus supranta, kam jam to reikia, labai greitai rūkymas liks tolimoje praeityje, o naujas gyvenimas jus nudžiugins nikotino nebuvimu. Netinkamą įprotį galite įveikti naudodami vieną iš toliau siūlomų metodų, o kiekvienos technikos apžvalgos turi tik teigiamą turinį.

Motyvacija mesti rūkyti

Tai yra paprastas būdas greitai mesti rūkyti, jei žmogus turi didelę valią, žino, kaip atsispirti aplinkybėms ir draudžiamiems norams. Geriau pasiūlyti šį variantą vyrui (rūkančiam vyrui), kad jis dar kartą pademonstruotų savo valiai stiprios valios bruožus. Norint pasiekti šį tikslą, svarbu susipažinti su šiais metodo principais:

 1. Pripažinkite, kad rūkymas kenkia sveikatai.
 2. Susipažinkite su griaunamu įpročiu kylančia grėsme sveikatai.
 3. Peržiūrėkite keletą vaizdo įrašų apie rūkymo poveikį.
 4. Užbaigti kūno diagnostiką ir nustatyti sveikatos „silpnąsias vietas".
 5. Venkite vietų, kuriose yra daug rūkančiųjų, tai yra, gyvenkite vadovaudamiesi principu: „Už akių . . . ".
 6. Namuose nekalbėkite apie rūkymą, nepirkite „paskutinio" cigarečių pakelio.
 7. Padarykite ateities prognozę nedalyvaujant žalingiems įpročiams, nerūkykite.
mesti rūkyti

Hipnozė

Tai yra dar vienas efektyvus metodas mesti rūkyti tik per vieną valandą. Hipnozė suvokiama įvairiai, tačiau rezultatas sutelktas tiesiai į problemos šaltinį. Kai kurie rūkaliai susitaria su sertifikuotu hipnotizuotoju, kiti stebi jo praktiką internete, treti nori nusipirkti Carro Alleno leidimą „Lengvas būdas mesti rūkyti" ir, perskaitę, greitai atsikrato toksinės priklausomybės. Technika abejotina, tačiau statistika patvirtina, kad ji praktiškai veikia. Tai padėjo daugeliui žmonių mesti rūkyti greitai.

Akupunktūra

Akupunktūra gali būti didžiulė metant rūkyti. Priklausomybė nuo nikotino yra refleksas, atsirandantis tiesiogiai smegenų žievėje, o akupunktūra ją greitai slopina. Jau po pirmojo seanso poveikis receptoriams sumažina vadinamąjį nikotino alkį, po kurio kartą priklausomas žmogus nebenori rūkyti. Pirmąją savaitę bus sunku, tada bendra būklė greitai stabilizuosis.

Nikotino pleistras

Tai oficialios medicinos vaistas, kurį šiandien galima įsigyti vienoje iš miesto vaistinių. Toks veiksmingas metodas praktiškai neveikia iš karto. Privaloma atlikti visą intensyvaus gydymo kursą, kuris yra 8–12 savaičių kasdienis dėvėjimas, atsižvelgiant į rūkymo istoriją, individualias organizmo savybes. Šalutinis poveikis yra labai retas ir pasireiškia vietinėmis odos reakcijomis. Nėra jokių kontraindikacijų vartoti. Šio metodo pranašumai yra šie:

 • galimybė greitai mesti rūkyti;
 • ilgalaikis poveikis;
 • jokio šalutinio poveikio, nematomas nusidėvėjimas.

Kramtomoji guma

Norėdami greitai mesti rūkyti, gydytojai siūlo įsigyti specialią kramtomąją gumą, sukeliančią nuolatinį prieštaravimą nikotinui. Patarimas visiems rūkaliams: nepasitikėkite tokiu receptu, nes kramtomosios gumos poveikis yra vidutiniškas, o kaina yra be reikalo didelė. Palaipsniui atsikratyti noro rūkyti kartu su siūlomu metodu įmanoma, jei žmogus pagaliau nusprendė atsikratyti šios žalingos priklausomybės. Priešingu atveju kramtomoji guma nepadės.

Tabletės, arbatos ir purškalai

Vaistinėje vaistininkai visada pasakys, kaip labai greitai mesti rūkyti namuose. Patvirtintų vaistų ir specialių prietaisų sąrašas yra didžiulis, o tokie produktai turi turėti kokybės sertifikatą, buvusių klientų (rūkalių) apžvalgas. Žemiau pateikiami populiariausi tradicinės medicinos produktai:

 1. Vienuolyno arbata. . . Šį gėrimą rekomenduojama gerti 20 dienų, o atsikratyti rūkymo atsiranda dėl natūralios kompozicijos paprastųjų paprastųjų muskusų, vėžlių, plaučių ir juodųjų šeivamedžių žolelių. Galite paruošti nuovirą iš vaistinės kolekcijos Nr. 74, kuris taip pat priešinasi potraukiui cigaretėms.
 2. Nikotino purškalaituri natūralią sudėtį ir padeda greitai mesti rūkyti. Kompozicijoje yra tik augaliniai komponentai, pavyzdžiui, imbieras, mėtos, apyniai, melisos yra ypač veiksmingos. Bendraujant su nikotinu atsiranda kosulio refleksas, gerklės skausmas, atsiranda kūno intoksikacijos požymių.
 3. Tabletes. . . Daugelis vaistų skirti vidiniam vartojimui. Rekomenduojama juos vartoti primygtinai gydytojui, gydymo kursas yra 14-21 diena.

Biomagnetai

Tai progresyvus metodas, kuris gali padėti greitai mesti rūkyti namuose. Jums tereikia nešioti šį naujovišką prietaisą ant rankos ar kaklo (atsižvelgiant į pasirinktą dizainą), o po poros savaičių priklausomybės neliks nė pėdsako. Tačiau prieš perkant konkretaus prekės ženklo biomagnetą, rekomenduojama perskaityti instrukcijas, apžvalgas, pasirinkto gydymo perspektyvas.

Liaudies gynimo priemonės

metimas rūkyti

Toksinės priklausomybės pašalinimas užtikrinamas patikrintais alternatyvios medicinos metodais. Tai biudžetinė galimybė greitai mesti rūkyti, kuri puikiai veikia namuose. Belieka pasirinkti veiksmingą receptą ir patiems priimti galutinį sprendimą dėl visiško blogų įpročių atmetimo. Efektyviausi būdai pateikiami žemiau:

 1. Suberkite šaukštelį gysločio ir krienų į vieną indą, tada tarkuotą mišinį naudokite du kartus per dieną - ryte ir vakare.
 2. Nuplėškite paukščių vyšnios šaką, kramtykite ją, kol galų gale atsikratysite minties, greitai ir iškart užsidegsite cigaretę.
 3. Paruoškite ženšenio tinktūrą pagal instrukcijas ant pakuotės, tada du kartus per dieną suvartokite 20 lašų per burną.
 4. Sodos tirpalas veiksmingai atgraso nuo noro rūkyti. Reikiamų ingredientų santykis yra toks: 1 valgomasis šaukštas. vandens, 1 valgomasis šaukštas. l. kepimo soda. Sodos tirpalą galite pakeisti druska, kuri praskiedžiama tuo pačiu vandens kiekiu. Lengva mesti rūkyti, pagrindinis dalykas yra noras.
 5. Padeda greitai mesti rūkyti 200 g avižų. Kultūra 2-3 valandas turi būti virinama puode su 4 litrais vandens. Paruoštą sultinį perkoškite, bet kaip jį paimti? Atvėsęs nuo cigarečių atminties.